Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Základní škola > Organizace školního roku > Zájmové kroužky

Ve školním roce 2018/2019 budou otevřeny následující kroužky:

 

- Hra na flétnu (první schůzka v pondělí 8. 10., 13:45, učebna 3. ročníku)

 

- Keramika (první schůzka v pondělí 8. 10., 14:30, keramická dílna na staré škole)

 

- Náboženství (první schůzka ve středu 10. 10., 13:30, učebna 2. a 4. ročníku)

 

- Příprava na přijímací zkoušky z M a ČJ (první schůzka ve středu 10. 10., 13:30, učebna 9. ročníku)

 

- Sborový zpěv (první schůzka ve středu 10. 10., 13:20, učebna 7. ročníku)

 

- Taneční kroužek (první schůzka v pondělí 8. 10., 15:00, tělocvična) - obě skupiny

 

- Ruční práce (první schůzka ve čtvrtek 11. 10., 13:40, učebna 3. ročníku)

 ____________________________________________________________________

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019

Vážení rodiče,

předkládáme Vám nabídku zájmových kroužků, které naše škola v letošním školním roce žákům nabízí.

Cena kroužku je 240,- Kč za jedno pololetí (za jedno dítě a jeden kroužek).

1. pololetí – říjen až leden             částku uhradit do 31. října

2. pololetí – únor až květen           částku uhradit do 28. února

 

Výjimku tvoří:   kroužek keramiky500,- Kč za jedno pololetí

                        kroužek ruční práce400,- Kč za jedno pololetí.

 

Zájmové kroužky zahájí svoji činnost 8. 10. 2018. Kroužek se otevírá při minimálním počtu 7 žáků. Informace, zda bude kroužek otevřen, se dozvíte do pátku 5. října.

 

Děti se do zájmových kroužků přihlásí odevzdáním přihlášky u třídního učitele  do 3.10.2018.                                                                                

                                                                                                       kolektiv vyučujících

 

kroužek

vyučující

den

čas

ročník

Hra na flétnu

M. Jelínková

pondělí

13:45 – 14:30

1.- 5.

Keramika

R. Štěpánová

pondělí

(jednou za 14 dní)

14:30 - 16:00

1.- 9.

Náboženství

O. Jirout

dle domluvy

dle domluvy

1.- 9.

Příprava na přijímací zkoušky z M a ČJ

M. Hojgrová,

J. Hrycíková

středa

13:30 – 14:15

9.

Ruční práce (s drátkem, vlnou, látkou atd.)

H. Čunderlová

čtvrtek

13:40 – 15:10

4.- 6.

Sborový zpěv

S. Jakešová

středa

13:20 - 14:05

2.- 9.

Taneční kroužek

P. Fingerová

pondělí

15:00 - 15:45

1.- 3.

Taneční kroužek

P. Fingerová

pondělí

15:45 - 16:30

4.- 9.